WWW.VYBERPSA.CZ – VYBER SI SPRÁVNÉHO PSA

Zde naleznete psí kalendář!

Vybíráte jméno pro psa?

Jak vybrat psí jméno? Mělo by být krátké a snadno vyslovitelné. Psi vnímají hlavně první slabiku slova, na které je v češtině většinou přízvuk. Proto nemá význam nazývat psa dlouhým jménem. Pokd si pořídíte psa s průkazem původu, má jméno od chovatele. Toto jméno se vám nemusí líbit, naštěstí není žádný důvod ho aktivně používat. Jméno od chovatele je v průkazu původu a použijete ho pro případ výstavy nebo krytí. Pro "běžný život" dejte své fence nebo pejskovi jméno jaké chcete. Může to být některé běžné jméno, jméno oblíbené filmové nebo historické postavy, zkratka nebo cokoliv jiného. Hlavně, aby si na jméno fenka nebo pes zvykli a slyšeli na něj. Třeba moje fenka bulteriéra se jmenovala Galaxy, a když jsem si ji vezl domů, zaslechl jsem v rádiu písničku "Lucy in the sky." Tak jsem ji začal říkat Lucina a ona si na to jméno zvykla velice rychle. Hodně štěstí s výběrem správného jména!

Psí jména nejsou rozdělena na "klučičí" a "holčičí", některá mohou být vhodná pro psy i pro fenky a každý může oslovovat svého psa jak chce. Je to věc vkusu.

A
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/49245/virtual/www/domains/vyberpsa.cz/psijmena.php:52 Stack trace: #0 {main} thrown in /data/web/virtuals/49245/virtual/www/domains/vyberpsa.cz/psijmena.php on line 52